Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Nieruchomości Konstantynów Łódzki - Oferty sprzedaży nieruchomości

55 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

55 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

Rynek pierwotny

850 000 zł123,70 m² 6 871,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:543 m²

Ostatni dom do sprzedania Osiedle Świerkowe Akomodera. Do sprzedania pozostał tylko 1 apartament położony w Konstantynowie Łódzkim przy ul. Józefów 69g/1. Każdy apartament o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kosynierów 16a

Centrum Konstantynów Łódzki

375 915 zł39,57 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:I kwartał 2026

Oferta dotyczy mieszkania o powierzchni 39,57 m kw. z oknami od strony wschodniej. Salon z aneksem kuchennym, sypialnia i łazienka z wc w wygodnym ustawieniu. Do lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kosynierów 16a

Centrum Konstantynów Łódzki

378 100 zł39,80 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:I kwartał 2026

Oferta dotyczy mieszkania o powierzchni 39,80 m kw. z oknami od strony wschodniej. Salon z aneksem kuchennym, sypialnia i łazienka z wc w wygodnym ustawieniu. Do lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kosynierów 16a

Centrum Konstantynów Łódzki

376 295 zł39,61 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:I kwartał 2026

Oferta dotyczy mieszkania o powierzchni 39,61 m kw. z oknami od strony wschodniej. Salon z aneksem kuchennym, sypialnia i łazienka z wc w wygodnym ustawieniu. Do lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

850 000 zł123,70 m² 6 871,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:543 m²

Szczegóły ogłoszenia

879 000 zł111 m² 7 918,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:187 m²

Ostatni dom na sprzedaż Sprzedam dom w kompleksie 42 segmentów na osiedlu Arkadia II, które znajdują się na ogrodzonym terenie na granicy Łodzi i Konstantynowa Łódzkiego, bardzo blisko.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Teren inwestycyjny w Konstantynowie Łódzkim przy ul. Srebrzyńskiej, to doskonała okazja na nową siedzibę firmy lub warsztat samochodowy. Powierzchnia terenu: 4.012 m2 Zabudowania: 500 m2 (do.

Szczegóły ogłoszenia

267 360 zł36,70 m² 7 285,01 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1961

NA sprzedaż mieszkanie konstantynów łódzki, pierwsze piętro! Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania znajdującego się w samym centrum Konstantynowa Łódzkiego, które łączy.

Szczegóły ogłoszenia

127 500 zł35,93 m² 3 548,57 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Syndyk masy upadłości w ramach toczącego się postępowania upadłościowego sygn. akt ld1m/gup-s/7/2026 ogłasza nieograniczony pisemny konkurs ofert na sprzedaż udziału w wysokości.

Szczegóły ogłoszenia

367 500 zł49 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż słoneczne i przytulne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,50 metrów kwadratowych, mieszczące się na 3 piętrze w 4-piętrowym bloku w Konstantynowie Łódzkim.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł124 m² 7 984 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:970 m²

Jeśli szukasz domu gotowego do zamieszkania z zadbaną działką, w otoczeniu zieleni i ciszy oraz z dobrym dojazdem do centrum Konstantynowa Łódzkiego bądź Łodzi - to ta alternatywa.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży mieszkanie w samym sercu Konstantynowa Łódzkiego, blisko centrum, bardzo dobra lokalizacja! Mieszkanie znajduje się przy ulicy Piłsudskiego 18, na 4 piętrze. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trójkąt

Oferuję do sprzedaży dużą działkę w kształcie trójkąta Powierzchnia działki: 2058 m2 Bardzo dobra lokalizacja, konstantynów Łódzki, ul. Józefów 20 a, działka numer 2/1 obręb K-9 Działka.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł1 980 m² 98,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka o powierzchni 1980 m , położona na obrzeżach Konstantynowa Łódzkiego. To propozycja dla osób szukających dużej przestrzeni oraz wygodnego dostępu do miasta. Atuty.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł5 300 m² 471,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szanowni Państwo, nazywam się Paweł Stachowiak i jestem właścicielem prawa do wieczystego użytkowania kilku działek w Konstantynowie Łódzkim, tworzących razem jedną, spójną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

820 000 zł140 m² 5 857 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Jeśli szukasz domu w stanie deweloperskim, blisko lasu, gdzie dojazd do centrum Konstantynowa Łódzkiego bądź Łodzi jest szybki i sprawny to ta alternatywa spełni Twoje oczekiwania. Kameralne.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł1 210 m² 322,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w bardzo dobrej lokalizacji. Zaledwie 15 minut jazdy do centrum Łodzi. Cicha i spokojna okolica. W sąsiedztwie nowoczesne osiedle domków jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

1 754 500 zł7 975 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja: działka w Konstantynowie Łódzkim przy ul, poprzecznej z dojazdem, droga utwardzona. W najbliższym sąsiedztwie znajduje się zabudowa domów jedno i wielorodzinnych, oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł139 m² 5 748 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:430 m²

Jeśli szukasz domu z garderobą i garażem w stanie deweloperskim, gdzie dojazd do centrum Konstantynowa Łódzkiego bądź Łodzi jest szybki i sprawny to ta alternatywa spełni Twoje.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja, która przyciąga działki Z wydanymi warunkami zabudowy! Szukasz bezpiecznej lokaty kapitału lub idealnego miejsca pod budowę nowoczesnych domów? Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

874 000 zł125 m² 6 992 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:808 m²

Jeśli szukasz komfortowego domu w otoczeniu zieleni, do którego dojazd do centrum Konstantynowa Łódzkiego bądź Łodzi jest szybki i sprawny - to ta alternatywa jest dla Ciebie! ta oferta tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

865 000 zł124,42 m² 6 952 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:893 m²

Jeśli szukasz domu wybudowanego w stanie deweloperskim w otoczeniu zieleni, do którego dojazd do centrum Konstantynowa Łódzkiego bądź Łodzi jest szybki i sprawny - to ta alternatywa jest.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

1 999 000 zł10 686 m² 187,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy działkę stanowiącą świetną okazję inwestycyjną. Działka o powierzchni 10686 m , w kształcie prostokąta jest zlokalizowana w bezpośrednim sąsiedztwie zjazdu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Konstantynów Łódzki. Srebrna Do sprzedaży działka o powierzchni: 1540 m2 w otoczeniu podobnych - postępująca nowa zabudowa jednorodzinna Teren objęty planem zagospodarowania przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:989 m²

Numer oferty W biurze: sd/klb5/2024 Oferujemy do sprzedaży nieruchomość stanowiącą działkę o powierzchni 989m2 zabudowaną domem murowanym, podpiwniczonym o powierzchni zabudowy 52 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

795 000 zł134 m² 5 933 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:452 m²

Dla osób szukających domu z garażem w stanie deweloperskim, który łączy zalety ciszy i wygody z łatwym dojazdem do Konstantynowa Łódzkiego i Łodzi przygotowaliśmy.

Szczegóły ogłoszenia

1 140 000 zł200 m² 5 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:855 m²

Komfortowy dom z ogrodem przy ul. Plantowej idealna harmonia między miastem a naturą. Wyobraź sobie poranki, które zaczynają się śpiewem ptaków, i wieczory spędzane na tarasie.

Szczegóły ogłoszenia

2 920 090 zł17 177 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna w Konstantynowie Łódzkim - Idealna dla deweloperów! Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 17177 m (1,72 ha) położona w Konstantynowie Łódzkim ,.

Szczegóły ogłoszenia

3 399 999 zł13 718 m² 247,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż grunt inwestycyjny o powierzchni 13 718m2 , położony w Konstantynowie Łódzkim przy ul. Spółdzielczej , w obszarze objętym miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

NA sprzedaż do wykończenia i własnej aranżacji dom dwukondygnacyjny o powierzchni całkowitej 220 m2 posadowiony na działce o powierzchni 700 m2. Dom murowany metodą tradycyjną.

Szczegóły ogłoszenia

135 360 zł17,21 m² 7 865,19 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przytulna i funkcjonalnie urządzona kawalerka o powierzchni 17,2 m , położona na 1 piętrze kamienicy przy Placu Wolności w Konstantynowie Łódzkim. To ciekawa propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działki:   Powierzchnia każdej z działek - 890m2. Działki położone są w spokojnej i zielonej okolicy Konstantynowa.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki pod zabudowę wielorodzinną -konstantynów łódzki żabiczki, ul. Lipowa 8 Teren obejmuje kompleks działek o łącznej powierzchni 1,0885 ha. Działki znajdują się na terenie objętym.

Szczegóły ogłoszenia

3 899 999 zł214 m² 18 224,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 655 m²

Inteligentna willa w Konstantynowie Łódzkim perfekcja technologii, designu i naturyna sprzedaż niezwykła, nowoczesna rezydencja o powierzchni 214 m (parter) z garażem 50.