Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Domy w centrum Konstantynów Łódzki - Oferty sprzedaży i najmu

9 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

9 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom bliźniak

Konstantynów Łódzki,łódzkie

790 000 zł130 m² 6 077 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Doskonała alternatywa dla osób szukających domu do którego dojazd do centrum konstantynowa łódzkiego I łodzi jest szybki I sprawny, a jednocześnie chcesz odpocząć od zgiełku miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Spółdzielcza

Konstantynów Łódzki,łódzkie

900 000 zł136 m² 6 618 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:599 m²

Doskonała alternatywa dla osób szukających domu do którego dojazd do centrum Konstantynowa Łódzkiego i Łodzi jest szybki i sprawny, a jednocześnie chcesz odpocząć od zgiełku miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Sadowa

Konstantynów Łódzki,łódzkie

850 000 zł134 m² 6 343 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:452 m²

Jeśli szukasz domu z garażem i do własnej aranżacji, gdzie dojazd do centrum Konstantynowa Łódzkiego i Łodzi jest szybki i sprawny to ta alternatywa spełni Twoje oczekiwania. Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Konstantynów Łódzki,łódzkie

795 000 zł124 m² 6 390 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:893 m²

Jeśli szukasz domu wolnostojącego do którego dojazd do centrum Konstantynowa Łódzkiego bądź Łodzi jest szybki i sprawny, a jednocześnie chcesz odpocząć od zgiełku miasta - to ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Kasztelańska

Józefów,Konstantynów Łódzki

952 000 zł138 m² 6 898,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Witam wszystkich zainteresowanych. Obiektem sprzedaży jest domek wolnostojący w konstantynowie łódzkim na Józefowie. Cicha i spokojna okolica, wokoło las i zabudowa wolnostojąca, około.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Górna

Konstantynów Łódzki,łódzkie

550 000 zł130 m² 4 240,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:279 m²

Szukasz komfortowego domu z dobrym dojazdem do Łodzi a jednocześnie blisko lasu i terenów rekreacyjnych? Na sprzedaż nowy dom w Konstantynowie Łódzkim ul. Górna 1a. Położony jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Konstantynów Łódzki,łódzkie

790 000 zł118 m² 6 695 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:858 m²

Więcej informacji: jeśli szukasz nowoczesnego, komfortowego domu do którego dojazd do centrum konstantynowa łódzkiego bądź łodzi jest szybki I sprawny, a jednocześnie chcesz odpocząć od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy

Konstantynów Łódzki,łódzkie

799 000 zł87 m² 9 183,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:199 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej 87 m2. Nieruchomość usytowana jest na działce o łącznej powierzchni ok 199m2. Okna kuchenne i tarasowe od strony zachodniej a w pozostałych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Warzywnicza

Konstantynów Łódzki,łódzkie

769 000 zł87 m² 8 839,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:199 m²

Oferujemy wyjątkowy, jednopiętrowy, dom w zabudowie szeregowej, na zamkniętym osiedlu Srebrna Ostoja. Informacje: -Nieruchomość z 2018 roku - ekspozycja domu: front- wschód, ogródek- zachód.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Kochanowskiego

Konstantynów Łódzki,łódzkie

750 000 zł244 m² 3 073,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:570 m²

Do sprzedania dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 209m2 plus garaż 24m2 Rok budowy 82' media: prąd, woda, kanalizacja, gaz Ogrzewanie gazowe Dom składa się z trzech kondygnacji Parter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Konstantynów Łódzki

Konstantynów Łódzki,łódzkie

897 000 zł103 m² 8 708,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:403 m²

Na sprzedaż skrajny dom w zabudowie szeregowej 103m2 z garażem w bryle budynku. Nieruchomość jako jedna z nielicznych usytowana jest na dużej działce ok 403m2. Okna tarasowe od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Żabiczki,Konstantynów Łódzki

745 000 zł143 m² 5 210 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:420 m²

Więcej informacji: jeśli szukasz wygodnego domu do którego dojazd do centrum konstantynowa łódzkiego bądź łodzi jest szybki I sprawny, a jednocześnie chcesz odpocząć od zgiełku miasta -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Kasztelańska

Józefów,Konstantynów Łódzki

979 800 zł138 m² 7 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Srebrne Ogrody

Konstantynów Łódzki,łódzkie

4 500 zł121 m² 37,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:211 m²

Więcej informacji: e-mail: jeśli szukasz domu, do którego dojazd do centrum Konstantynowa Łódzkiego i Łodzi jest szybki i sprawny, a jednocześnie chcesz odpocząć od zgiełku miasta -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Warzywnicza

Konstantynów Łódzki,łódzkie

479 000 zł74 m² 6 472,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:120 m²

*** uwaga: nowa, niższa cena: 479 000 złotych! *** Mam przyjemność przedstawić Państwu bardzo ciekawą ofertę nieruchomości do sprzedaży: dom (segment) na zamkniętym osiedlu Srebrna Ostoja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Żabiczki

Żabiczki,Konstantynów Łódzki

1 450 000 zł200 m² 7 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 520 m²

Sprzedam ładny 270m2, solidny dom jednorodzinny wolnostojący piętrowy (dwukondygnacyjny) zlokalizowany w elitarnej części Konstantynowa Łódzkiego jakim jest kompleks leśny Żabiczki Las - 15km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Jasna

Konstantynów Łódzki,łódzkie

1 198 500 zł252 m² 4 755,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:816 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowo wybudowanego domu, zlokalizowanego na granicy Łodzi i Konstantynowa Łódzkiego, nieopodal osiedla Smulsko. Powierzchnia całkowita tej nieruchomości to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Żabiczki

Żabiczki,Konstantynów Łódzki

695 000 zł143 m² 4 847 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:420 m²

Więcej informacji: lub biurow godz. 9-17 od poniedziałku do piątku e-mail:. Wszystkie oferty na stronie: ; jeśli szukasz nowoczesnego, komfortowego Domu dla Ciebie i Twojej rodziny, do którego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Konstantynów Łódzki

Konstantynów Łódzki,łódzkie

1 520 000 zł255 m² 5 969 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 283 m²

Więcej informacji: lub biurow godz. 9-17 od poniedziałku do piątku e-mail:. Wszystkie oferty na stronie: ; lokalizacja: oferujemy do sprzedaży Piękny wręcz Idealny parterowy Dom w Konstantynowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Kilińskiego

Konstantynów Łódzki,łódzkie

649 000 zł88 m² 7 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:513 m²

Dom | konstantynów łódzki | 88 M 2 Na sprzedaż funkcjonalny dom z 2012 roku o pow. 88 m 2 , położony na działce o pow. 513 m 2 zlokalizowanej na spokojnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Zgierska

Konstantynów Łódzki,łódzkie

750 000 zł252 m² 2 979,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Sprzedam dom 251,7m kw w centrum Konstantynowa Łodzkiego.Dom murowany z pustaka ceglanego max i pół max z 1998r.Powierzchnia uzytkowa całkowita251,7m kw.Ogrzewanie gazowe.Wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Konstantynów Łódzki

Konstantynów Łódzki,łódzkie

649 000 zł215 m² 3 019,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Nowy dom w znakomitej lokalizacji w Konstantynowie Łódzkim, granice Łodzi. Konstantynów łódzki ul. 1 maja do łodzi\osiedle\retkinia ok. 3km, blisko przystanek mpk, pks ok 300m, sklepik.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Konstantynów Łódzki

Konstantynów Łódzki,łódzkie

499 000 zł140 m² 3 564,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:370 m²

Idealny dom z ogródkiem, blisko sklepów i Łodzi, piękny podjazd z kostki brukowej.Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum cicha i spokojna okolica dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Konstantynów Łódzki

Konstantynów Łódzki,łódzkie

690 000 zł224 m² 3 080,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 423 m²

Bliźniak z zalesioną działką- konstantynów Łódzki Numer oferty w biurze: ds-1323 Do sprzedaży trzykondygnacyjny bliźniak z 2001 roku zbudowany z cegły typu Max o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Konstantynów Łódzki

Konstantynów Łódzki,łódzkie

690 000 zł224 m² 3 080,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 423 m²

Bliźniak z zalesioną działką- konstantynów Łódzki Numer oferty w biurze: ds-191 Do sprzedaży trzykondygnacyjny bliźniak z 2001 roku zbudowany z cegły typu Max o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Konstantynów Łódzki

Konstantynów Łódzki,łódzkie

740 000 zł238 m² 3 109,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:109 m²

Sprzedaż dom wolnostojący, konstantynów łódzki, centrum, pow. 238 m kw, 6 pokoi, działka 109 m kw, media miejskie, ogrzewanie gazowe. Sprzedaż 740000 zł. Polecam dom wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Konstantynów Łódzki

Konstantynów Łódzki,łódzkie

820 000 zł224 m² 3 660,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 423 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Konstantynów Łódzki

Konstantynów Łódzki,łódzkie

498 000 zł170 m² 2 929,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Dwurodzinny lub na prowadzenie działalności. Dwa domy 100 m2 +poddasze nieuzytkowe do adaptacji i 70 m2 budynki ocieplone okna plastikowe piękna działka zagospodarowana z nasadzeniami. wszedzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Konstantynów Łódzki

Konstantynów Łódzki,łódzkie

690 000 zł360 m² 1 916,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Przedmiotem sprzedaży jest budynek do zaadoptowania na zakład samochodowy, np. lakiernia, wraz z budynkiem biurowym o łącznej powierzchni 360 m2 wybudowany w roku 2000. Budynek usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Konstantynów Łódzki

Konstantynów Łódzki,łódzkie

360 000 zł84 m² 4 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:714 m²

Nieruchomości Sikorska z siedzibą w Zgierzu przy ul. Piotra Skargi 12 przedstawia ofertę sprzedaży domu jednorodzinnego w Konstantynowie Łódzkim. Budynek z lat 60 tych , wzniesiony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Konstantynów Łódzki

Konstantynów Łódzki,łódzkie

595 000 zł380 m² 1 565,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Nieruchomości Sikorska z siedzibą w Zgierzu , ul.Piotra Skargi 12 przedstawia ofertę sprzedaży domu wolno stojącego w okolicy Konstantynowa Łódzkiego/Lutomierska. Powierzchnia oferowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Łódzka

Konstantynów Łódzki,łódzkie

1 800 zł90 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Kompletnie umeblowany i wyposażony (pralka, lodówka, zmywarka), zadbany dom w zabudowie bliźniaczej z 2000 roku, o powierzchni 90 mkw. Dom znajduje się w centrum Konstantynowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Konstantynów Łódzki

Konstantynów Łódzki,łódzkie

690 000 zł360 m² 1 916,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Konstantynów Łódzki

Konstantynów Łódzki,łódzkie

870 000 zł224 m² 3 883,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 423 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Konstantynów Łódzki

Konstantynów Łódzki,łódzkie

870 000 zł224 m² 3 883,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 423 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Moniuszki

Konstantynów Łódzki,łódzkie

1 200 zł60 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:500 m²

Posiadam mieszkanie do wynajęcia, w domku z osobnym wejściem. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki, oraz przedpokoju, o łącznej powierzchni 60m2. W cenę wliczone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. 1 Maja

Konstantynów Łódzki,łódzkie

869 000 zł200 m² 4 345 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 230 m²

Nowy komfortowy dom jednorodzinny - wykończony materiałami wysokiej jakości bardzo tani w utrzymaniu - do zamieszkania. Konstantynów łódzki ul. 1 maja/srebrzyńska dom jednorodzinny.